Перейти догори
© 2018, Архітектурне бюро Солнцева

Натхнення технологіями


6 проектів спальних кімнат, які були натхненні технологічними гігантами

Малоймовірно, що такі компанії, як Apple або Facebook, коли-небудь приступлять до розробки домашніх інтер’єрів, але давайте проявимо невеличку фантазію і приймемо бажане за дійсне! Адже це нікому не заподіє шкоди? У цьому пості ми розглянемо концептуальні спальні, спроектовані з використанням мови і характеристик шістьох сучасних технологічних гігантів.

Це концептуальна спальня Apple. Виглядає, ніби хтось очистив Apple Store і поклав туди ліжко, в інтер’єрах є щось дуже чисте і недоторкане. Безсумнівно, Apple, вірно? Призначено для того, щоб виглядати розумно і просто. В інтер’єрі переважають світлі відтінки, вражає повнорозмірне вікно і дерева в скляних шафах!

Наступна спальня — Facebook. Фірмовий синій колір привносить в приміщення веселу атмосферу, в інтер’єрі використовуються знайомі елементи інтерфейсу: неонові іконки, шпалери з персоналізованих повідомлень зліва, буквальна цегляна стіна праворуч, що символізує класичну стрічку Facebook – стіну повідомлень. О, і нахабний гардероб в кутку з сірими речами!

У спальні Google панують веселощі! Завдяки колірам бренду і незвичному декору інтер’єр в стилі Google цікавий і яскравий. Гойдалки, настільний футбол та ігровий майданчик зі штучною травою, ви, швидше за все, будете працювати вдома в спальні Google.

Спальня Netflix сприймається дуже серйозно. Телевізор з домашнім кінотеатром, холодильник з напоями, диван і ліжко, яке виглядає так привабливо, що ви обов’язково залишитеся в ньому і попиваючи холодні напої будете дивитися улюблені фільми і серіали. Інтер’єр виглядає як кінотеатр з приглушеним освітленням, а використання червоного кольору додає інтер’єру фірмовий смак Netflix.

Спальня Snapchat прекрасно відображає забаганки і примхи її молодої аудиторії. Смішний персонаж, фірмове поєднання чорного і жовтого кольору, повітряні кулі всюди, прямо як яскраві фільтри Snapchat! І, наостанок, гамак для ліжка.

Нарешті, у нас є Spotify, компанія, настільки віддана музиці, що в спальні теж звучить це почуття. З графіті на стіні, яке буквально кричить MUSIC! Настінні написи, екран для караоке, в якому відображаються тексти, 16 динаміків на кожній стороні в комплекті з двома мікрофонами і освітленим танцполом – спальня Spotify ідеально створює настрій для вечірки.

Вищезазначені проекти – зайняті, хоча, можливо, занадто спрощені спроби інтерпретувати етику і особливості ТехноГігант в простір…  Немає ніякої гарантії, що ці простори коли-небудь будуть існувати, але це чудова практика проектування, досвід створення гармонійного образу бренду, створення продукту ідеально вписується в уже існуючу екосистему. Привіт, дизайнери, можливо, ми побачимо ще кілька супербрендів? Образи Microsoft, Instagram, Whatsapp, Twitter ждут свого втілення!

Схожі повідомлення