Перейти догори
© 2018, Архітектурне бюро Солнцева

Затишок та комфорт для всієї родини

Дизайн житлових приміщень

У сучасному суспільстві до дизайну інтер’єру пред’являються все більш високі вимоги. Крім декоративних або естетичних рішень, що визначають зовнішній вигляд і стилістику, проект дизайну інтер’єру повинен вирішувати завдання по функціональності, ергономіці, електроустаткування, водопостачання, опалення та вентиляції. Всі перераховані інженерні завдання вимагають від проектувальника високої кваліфікації і відповідної освіти.

Функціональність і стиль

Ефективне використання простору. Максимум зручності та ергономіки

Сучасність

Екологічні сучасні матеріали. Повна інтеграція інженерних систем і комунікацій

Проекти

Наша робота над дизайном інтер’єрів ділиться на кілька етапів:
Розробка планувальних рішень, розстановка меблів, план освітлення і ін. Даний етап роботи є базовим, так як саме тут народжується основа гармонійного інтер’єру.

На основі планувальних рішень створюються ескізи майбутнього інтер’єру. Ми використовуємо для цього 3D-моделювання, найбільш чітко і реалістично передає майбутню обстановку. Ви зможете детально переглянути всі деталі кожного приміщення і внести свої корективи.
Після того, як ескізи затверджені, ми готуємо всю необхідну проектну документацію. Цей етап не менш важливий, так як від грамотності складених документів залежить якість роботи будівельників.

Ми беремо на себе не тільки розробку ідеї, але і її втілення в життя: остаточний результат робіт буде повністю відповідати проекту. Ми гарантуємо стовідсоткову реалізацію дизайну – від ідеї до кінцевої обробки і підбору аксесуарів, що позбавляє вас від додаткових пошуків підрядника і економить ваш час.

Давайте зробимо ще що-небудь велике!

Заповніть форму і ми обов'язково зв'яжімся з вами