Перейти догори
© 2018, Архітектурне бюро Солнцева

Ванільні фантазії в ресторані Neobio в Шанхаї

Арт-директор Ли Сян (LI Xiang) разом зі своєю командою X+Living створив чарівний світ для дітей і їх батьків – ресторан Neobio. Дизайн ресторану поєднує в собі ідеї чайної кімнати для дорослих і лялькового будиночка для найменших його відвідувачів.

Дизайнери ресторану говорять, що натхненням для цього проекту стала “барвиста повітряна куля, що здіймається з середньовічного замку”. Цей образ, дизайнери утілили на 500 кв. м ресторану Neobio, який був завершений влітку 2017 року.

У “магічному” дизайні немає твердих поверхонь або кольорів, в усіх елементах відчувається м’якість і спокій. Пастельні гвоздики, жовті і зелені відтінки елементів дизайну компенсуються світло-сіро-білим шевронами і візерунчастою підлогою. Позолочені лави, плюшеві стільці, парапети, вежі. Усі ці елементи створюють відчуття того, що ви потрапили в уяву дитини. А що ж дорослі відвідувачі ресторану запитаєте ви? Тоді як діти гратимуть ролі лицарів і принцес у своїх барвистих вежах, їх батьки можуть насолоджуватися кавою і барвистим печивом.

Схожі повідомлення